Ata Demirer’in Gecesi Olaylı Bitti

Ata Demirer, geçtiğimiz gece Asmalımescit’te bir arkadaşının doğum günü partisine katıldı. Ancak ünlü komedyenin eğlencesi olaylı bitti.

Geçtiğimiz gece Asmalımescit’te, arkadaşının doğum günü partisine katılan ünlü komedyen Ata Demirer, eğlencenin ardından mekandan kaçarak uzaklaştı. Taksiye giderken yaşanan kargaşanın ardından bir de sokak çocukları aracın önünü kesince kaos iyice büyüdü.

SABAHIN İLK IŞIKLARINA KADAR EĞLENCE

Yakın bir dostunun doğum günü partisine katılan Ata Demirer, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Asmalımescit’teki bir mekanda düzenlenen doğum günü partisine gece saat 22:00’de gelen Demirer, yaklaşık yedi saat içeride kaldı. Ünlü komedyen sabah saat 05:00 sularında mekandan çıkınca izdiham yaşadı. Ayakta durmakta zorluk çeken Demirer, kendisini mekan çıkışında saatlerce bekleyen basın mensuplarını görmezden geldi.

SOKAK ÇOCUKLARI TAKSİNİN ÖNÜNÜ KESTİ

Demirer, mekanın arka sokağına çağrılan taksiye binmek için adımları hızlandırınca kaos büyüdü. Yaşanan karmaşa sırasında bir kameraman yere düştü, bir muhabirin de kaşı açıldı. Ancak olaylar Demirer’i durdurmaya yetmedi. Taksiye doğru yürüyen komedyen, sokak çocuklarının para isteğini de geri çevrince olaylar iyice büyüdü. Sokak çocukları Demirer’in bindiği taksinin önünü çöp poşetleri ve çöp bidonlarıyla kesti. Yaşanan karmaşanın çözülmesiyle Demirer hızla olay yerinden ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir