Bergama’ lı Genç ve çocuklar Taekwondo da gelecek vaat ediyor

BERGAMA GÜVEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ sağlıklı, mutlu, başarılı

Bireyler yetiştirmek için yılmadan çalışıyor.

Okul ve dijital dünya arasında yoğun günler yaşayan çocuklarımıza ve gençlermize, farkındalıklarını geliştirme, sağlıklı, displinli ve programlı bir yaşam sürerek kendilerine daha kaliteli zaman ayırma imkanı sunan dernek, günden güne daha da artan ilgi ile büyüyor. Hedefi Bergama ve çevresinden şampiyon sporcular yetiştirmek olduğunu belirten Taekwondo Hocası Alican SEVİYURT :

“Bergama Güven Gençlik ve Spor Kulübü olarak çocuklarımızın tablet, televizyon, internet başında ve sokakta amaçsız geçen zamanlarını değerlendirmek, topluma ahlaklı, saygılı, dürüst, çalışkan ve hoşgörülü bireyler kazandırmak için 05 ile 18 yaşları arasındaki çocuk ve gençlerimizi antrenmanlarımıza davet ediyoruz. Fiziki ve psikolojik öğrencilerimizi daha güçlü hale getirerek hayata hazırlıyoruz. Öğrencilerimizde ki bu değişimi ve öz güvenlerindeki artışı velilerimizde yakından gözlemleyebiliyor.

Türkiye Taekwondo Federasyonu’na kayıtlı lisanslı sporcular ile şehrimizde, bölgemizde, ulusal ve uluslararası arenada düzenlenen müsabakalara katılıp şampiyon sporcular yetiştirme özverisi içindeyiz. Tüm çocuk ve gençlerimizi antrenmanlarımıza bekliyoruz” dedi.

Dernek Halen çalışmalarını maltepe mahallesi limasol sokak halı saha yanı No 2 adresinde devam ediyor.