Ece Seçkin ‘Adeyyo’ ile Coşturacak!

Ece Seçkin, yeni maxi single çalışması ile yaza iddialı giriyor. ‘Hoşuna mı gidiyor ?’, ‘Aman Aman’ gibi duyguları harekete geçiren parçalarıyla hitleri belirleyen Ece Seçkin, bu yaz da ‘Adeyyo’ ile coşturacak.

Sözleri Ayşen Şimşekyay, bestesi Kemal Şimşekyay’a ait ‘Zamanım Yok’ maxi single çalışmasının çıkış parçası olan ‘Adeyyo’ nun aranjörlüğü Ozan Doğulu tarafından yapıldı. Ece Seçkin’in yazın enerjisini etnik bir hikaye ile sergilediği ‘Adeyyo’ klibi geçtiğimiz günlerde Murad Küçük yönetmenliğinde Kilyos’da çekildi. Video klip ve maxi single çalışması tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayına girdi. Albüm ise 20 Temmuz’da müzik marketlerde yerini alacak.

Ece Seçkin’in ‘Zamanım Yok’ maxi single çalışmasında 3 yeni şarkı ve Kolpa ile düet yaptığı ‘Hoş Geldin Ayrılığa’ parçası bulunuyor. Gülden Mutlu’nun Ece Seçkin için özel olarak yazıp bestelediği, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait ‘Şarkının Adı Olsun’ ilk slow parça olarak yerini alıyor.

Keyifli bir dans hiti olan ve albüme adını veren ‘Zamanım Yok’ şarkısının sözü Ayşen Şimşekyay, bestesi Kemal Şimşekyay, aranjesi ise Emrah İş ve Nurettin Çolak’a ait.