Hakkımızda

Yayın hayatına 1991 yılında başlayan Bergama Süper FM, kurulduğu günden bu yana, aralıksız olarak Bergama ve çevre ilçelerini kapsayan alanda bölgenin en çok dinlenen radyosu olma özelliğini sürdürmektedir. 1 Temmuz 2015 tarihinde Tarım makineleri, iş makineleri ve otomotiv ticareti alanında faaliyet gösteren, aynı zamanda New Holland Traktör ve İş makineleri bölge bayii olan  mini Otomotiv Ltd.Şti. Bünyesine katılan Bergama Süper FM yenilenen hedef ve vizyonu ile daha geniş kitlelere hitap etmektedir. Profesyonel bir yönetimle, sosyal sorumluluğunun bilincinde, ilkeli ve tarafsız yayınları ile geleceğe yürümekte olan Bergama Süper FM; Haber ve sosyal içerikli programları ile dinleyicilerinin bilgi alma hakkına sahip çıkmakta, halkın sorunlarını yetkililere ulaştırmakta ve sorularına cevap bulmasına yardımcı olmaktadır.

Ayrıca; Yaptığımız müzik yayını ile geniş kitlelere ulaşan Bergama Süper FM, Ticari firmalara sunduğu ayrıcalıklı ve modern reklam hizmeti sayesinde firmaların kendilerini, müşterilerine daha kısa sürede  tanıtmalarına ve kazançlarını arttırmalarına   imkan sağlamaktadır.

Tüm dünyanın internet sistemi üzerinden iletişim sağladığı günümüzde, inter aktif ortamın gücünün farkında olan Bergama Süper FM, www.bergamasuperfm.com  adresinden yayın yapan modern ve güçlü internet sitesinden dinleyicilerine etkili sunumlar yapmakla birlikte facebook, twitter, instagram gibi sosyal ağlar üzerinden anlık olarak takipçilerine ulaşmaktadır.

Hedefimiz; İlkeli, yenilikçi ve tarafsız bir yayın anlayışı içerisinde tüm Türkiye’ ye ulaşan ulusal bir medya kuruluşu haline gelmektir.

MÜZİK-HABER-SOSYAL İÇERİKLİ PROGRAM-REKLAM-TANITIM

BERGAMA SÜPER FM YAYINCILIK A.Ş. (95.6)

MİSYON: İlkeli, yenilikçi ve tarafsız bir yayın anlayışı içerisinde tüm Türkiye ye ulaşan ulusal bir medya kuruluşu haline gelmektir.

VİZYON: Tüm dinleyicilerine etkin yayıncılık ile kolay ulaşan, sosyal ihtiyaçlara cevap veren, insan haklarına ve evrensel hukuk kurallarına saygılı, yeniliklere açık bir yayın kuruluşu olarak çalışmaktır.

küçük_zeminsiz_png