Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer’le Evlendi! Annesi Düğüne Katılamadı

Kıvanç Tatlıtuğ, stilist sevgilisi Başak Dizer’le dün gece Paris’te evlendi. Rahatsızlığı nedeniyle nikaha katılamayan annesi, nikahı 3G sistemiyle izledi.

İki yılı aşkın süredir birlikte olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, dünyaevine girdi. Çift, önceki gün Paris Türk Büyükelçiliği’nde gerçekleşen sade bir törenle evlendi.

3G SİSTEMİYLE NİKAHI CANLI İZLEDİ

Sadece 40 kişinin davetli olduğu törene Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ sağlık sorunları nedeniyle katılamadı. Ancak ünlü oyuncu annesine nikâh anını 3G sistemiyle canlı olarak izletti. Gelinin nikâh şahitleri ortağı Deniz Marşan ile fotoğrafçı Tamer Yılmaz, ünlü oyuncununki ise yapımcı Kerem Çatay ve menajeri Gaye Sökmen oldu.

NİKÂH SONRASI PARTİ

Aralarında Kıvanç Tatlıtuğ’un kardeşleri Cem Tatlıtuğ, Tugay Tatlıtuğ ve eşi Ebru Tatlıtuğ, yakın dostları Kıvanç Kasabalı-Sedef Avcı, İlker-Sanem Ayrık, Ece Yörenç, Hilal Saral ile Gökhan Uyan’ın da olduğu davetliler, tören sonrası düzenlenen partiye katıldı. Hafta sonunu da Paris’te geçirecek davetliler, pazartesi günü Türkiye’ye dönecek. Yeni evli çift ise balayına devam edecek.

BALAYI ODASININ GECELİĞİ 15 BİN EURO

Takvim’in haberine göre, ünlü çiftin düğün yemeği ve eğlencesi için ise Shangri- La Hotel seçildi. Hiçbir masraftan kaçınmayan yakışıklı damat, oteldeki dillere destan balo salonu ile Eyfel Kulesi manzaralı terasta misafirlerini ağırladı. Jestleriyle eşi Başak Dizer’in ayağını yerden kesen Kıvanç Tatlıtuğ, balayı odası olarak da Jennifer Lopez’den Madonna’ya kadar birçok yıldızın tercihi olan ‘La Suite Imperiale’yi tercih etti. Ünlü çift, geceliği 15 bin euro (48 bin TL) olan odada, evliliklerini kutlayacak. Yeni evli çiftin pazar akşamına kadar kalacakları oda bir araba fiyatında.

kivanc-tatlitug-basak-dizer-le-evlendi-annesi-8177621_9438_m

“FOTOĞRAF PAYLAŞMAYIN” RİCASI

Paris’e 45 kişiyi davet eden Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ, herkese “Sosyal medyada nikahtan fotoğraf paylaşmayın” ricasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir