Kıvanç Tatlıtuğ Yakışıklı Değil!

’10 Numara 5 Yıldız’ programıyla ekranlara dönen ünlü sunucu ve oyuncu İlker Ayrık, önemli açıklamalarda bulundu.

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu Türkiye’nin ilk interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ‘10 Numara 5 Yıldız’ programıyla ekranlara dönen ünlü sunucu ve oyuncu İlker Ayrık oldu.

“NASIL BABALIK YAPILDIĞINI GÖREMEDİM” 

İlker Ayrık, babasını 9 yaşında kaybettiğini dile getirerek, “Ben babamı 9 yaşımdayken kaybettim. Babamdan nasıl babalık yapıldığını göremedim. Babalığın nasıl bir şey olduğunu sıfırdan keşfettim. Nasıl davranılır nasıl yapılır, etraftan gördüklerimle yapmaya çalışıyorum” dedi.

“AŞURE GİBİ ADAMIM”

Sunuculuk, Oyunculuk, Reklam filmleri ve motor tutkusundan dolayı kendisine Aşure gibisin dediklerini söyleyen İlker Ayrık “Sunuculuk, oyunculuk, reklamlar, motorlara olan ilgimden dolayı bana Aşure gibi adamsın diyorlar. Ben onudamı yapsam deneyimlesem diyerek birden işin içine girdim bir şeyleri seçemeden burada kendimi buldum. Artık yaptığım işleri seçiyorum” dedi.

“TALK SHOW YAPMAK İSTİYORUM”

Bir çok iş yaptığını ancak zor olmasına rağmen Talk Show yapmak istediğini belirten ünlü isim, “Talk Show çok zor bir şey ama zamanı gelince böyle bir projemde var. Neden yapmayayım ki” şeklinde konuştu.

“KIVANÇ YAKIŞIKLI DEĞİL”

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile reklamlarda oynadıktan sonra çevresinde ‘Kıvanç yakışıklı değil ekranda öyle çıkıyor’ dediğini söyleyen İlker Ayrık, “Kıvanç’la reklamlarda oynadıktan sonra çevremdekilere anlatıyorum; Aslında Kıvanç yakışıklı değil kamera onu öyle gösteriyor. ‘Gerçekten mi?’ diye soruyorlar. Aslında alakası yok; adam su gibi yakışıklı, adam gibi adam” dedi.

“ÖLENE KADAR OYNANACAK”

Savaş Dinçer’in yazdığı ve yönettiği son oyun olan ‘Uçurtmanın Kuyruğu’nun Aykut Taşkın’ın veya kendisi ölene kadar sahneleneceğini vurgulayan Ayrık, “Savaş Dinçer’in ölmeden önce yazdığı ve yönettiği son oyun ‘Uçurtmanın Kuyruğu’. Bizde Aykut Taşkın ile ant içtik; ikimizden birisi ölene kadar bu oyun her sene oynanacak” dedi.

“DÖVSELER SABAH ZOR UYANIRIM”

Kendisinde tahammül edemediği huylarından birisi olarak gece uyuyamadığını, sabah ise uyanamadığını gösteren İlker Ayrık, “Tahammül edemediğim huyum gece uyuyamıyorum. Uyuduğumda da tekme Tokat dövseler sabah zor uyanırım. Ne yatmayı ne kalkmayı biliyorum” ifadelerini kullandı.