Manga’nın solisti Ferman Akgül’den solo proje

Ferman Akgül’ün kurucusu olduğu 06 Records işbirliği ile, EMI – Universal Müzik Türkiye tarafından yayınlanacak olan ‘İstemem Söz Sevmeni’ çok yakında müzikseverlerle buluşacak.

Manga’nın başarılı solisti Ferman Akgül, ‘İstemem Söz Sevmeni’ adını verdiği ilk solo single’ı ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Akgül, Manga’dan ayrılmadığını ve yakın zamanda grubuyla beraber de konserlerine devam edeceğini söylüyor.

Ferman Akgül, plak şirketi 06 Records’u İstanbul’da açtı. 06 Records Türkiye’de rock, pop ve elektronik müzik türlerinde yeni sanatçılar bulup geliştirmeyi hedefliyor. Şirketin ismi, Ferman’ın Ankara’nın yeraltı müzik sahnelerindeki mütevazi başlangıcından esinlenilerek şehrin plaka kodu olan 06’nın kullanılmasıyla oluşturuldu. Hangi yollardan geçerek bugünlere geldiğini hiçbir zaman unutmayan ve bir sanatçının albümünü yayınlaması ve başarılı olması için ne kadar çok çalışması gerektiğini bilen Ferman Akgül, yeni sanatçılar bulup onları geliştirmeye kendini adadığını söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir