Murat Boz ve Aslı Enver Haziranda Evleniyor

Birlikte olduklarını 1.5 ay önce Instagram’dan ilan eden Aslı Enver ve Murat Boz’un haziranda evleneceği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Oyuncu  Aslı Enver geçen yaz rol aldığı ‘Kardeşim Benim’ filminde popçu  Murat Boz ile oynamıştı. Set çekimlerinde başlayan arkadaşlık, kısa sürede aşka dönüştü.

ASLI, SEVGİLİSİNİN YANINA TAŞINDI

Murat Boz ile  Aslı Enver birlikte olduklarını 1.5 ay önce  Instagram’dan ilan etti. Kısa bir süre önce  Yeniköy’den bir ev tuttular.  Murat Boz dekorasyon için 100 bin TL masraf yapıp eşyalarını A’dan Z’ye değiştirdi.  Aslı Enver de 1 hafta önce sevgilisinin yanına taşındı. Çift şimdi de evlilik kararı aldı. Düğünü Haziran ayının ilk haftasında yapacaklar.

AİLELER DE BULUŞACAK

Murat Boz ve  Aslı Enver’in aileleri düğün yeri ve tarihine karar vermek için önümüzdeki günlerde bir araya gelecek. Haziran ayında evlenmeyi düşünen çift ailelerinden de onay alacak.  Aslı Enver 3 yıl evli kaldığı oyuncu  Birkan Sokullu ile geçen Ağustos’da boşanmıştı.  Murat Boz ise 8 yıl birlikte olduğu  Eliz Sakuçoğlu ile 2008′de  Almanya’da nikah masasına oturup 2012′de Diyarbakır-Hazo’da boşanmıştı.