Şafak Sezer´li ´Kolpaçino 3. Devre´nin fragmanı yayınlandı..

Kolpaçino 3. Devre´ filminin fragmanı yayınlandı. Şafak Sezer´in başrolde yer aldığı´Kolpaçino 3. Devre´ filminin fragmanı sinemaseverlerle buluştu. ´Kolpaçino 3. Devre´ filminin fragmanını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz…

Ünlü komedi oyuncusu Şafak Sezer‘in yazıp, yönettiği ve boşrolünde oynadığı Kolpaçino 3.Devre, 11 Mart’ta sinemaseverler ile buluşacak.

Şu sıralar sağlık sorunları yaşayan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, filmde ‘Başkan’ lakaplı takıntılı bir mafya babasını canlandırıyor.

Filmde ele alınan konu ise şöyle: Özgür (Şafak Sezer), Sabri’nin (Aydemir Akbaş) ihanetinden sonra karısı Cemile’den ayrılmıştır. Özgür, oturduğu villayı eskiden olduğu gibi filmcilere kiraya vermekte ve oradan gelen para ile geçinmektedir. Bir tartışma esnasında ‘Başkan’ lakaplı mafya babasının (Erkan Petekkaya); adamlarından birinin telefonu Özgür’ün telefonuyla karışır. Özgür, kendi villasının kirasını beklerken zarfta yirmi adet bir milyon dolarlık banknot olduğunu fark eder ve paraların üstüne yatıp kaçış planları yapmaya başlar. Fakat Başkan, bunu Özgür ve arkadaşlarının yanına bırakmamaya kararlıdır.

Komedi türünde ki filmin oyuncu kadrosunda ise: Şafak Sezer, Erkan Petekkaya, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Serkan Şengül, Ali Çatalbaş, Kubilay Penbeklioğlu, Tuğba Melis Türk, Mustafa Mert Koç, Çağrı Ergin, Ali Yerlikaya, Vahdet Çelik gibi isimler rol alıyor.

Şafak Sezer´li ´Kolpaçino 3. Devre´ filmi 11 Mart´ta sinemaseverlerle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir