Sertap Erener anne oluyor

Takvim Gazetesi’nin özel haberine göre geçtiğimiz yaz müzisyen Emre Kula ile sürpriz bir şekilde evlenen Sertab Erener’in radikal kararlarının ardı arkası kesilmiyor… Demir Demirkan’la 18 yıllık beraberliği bittikten kısa bir süre sonra nikah masasına oturan 52 yaşındaki sanatçı, evlatlık edinme kararı aldı.

EVLİ OLMASI İŞİ KOLAYLAŞTIRDI
Demirkan’la ilişki yaşadığı dönemde de evlat edinmek isteyen Sertab Erener, yıllar önce bir kez başvuruda bulunmuş ancak amacına ulaşamamıştı. Şimdi ise evli olduğu için evlatlık edinme işlemlerinin daha hızlı ilerleyeceğini öğrenen ünlü sanatçının, kimsesiz Türk bir bebeği evlat edinip annelik duygusunu tadacağı konuşuluyor.
‘İLLA DOĞURMAK ŞART DEĞİL’
Sertab Erener, bir röportajında ‘evlat edinme’ ile ilgili şöyle demişti: “30-35 yaşlarında hormonal olarak ‘Ben bir doğurayım, çocuğum olsun’ isteği çok fazla oluyor. Ancak 35’ten sonra bu iç ses, gittikçe körelmeye ve yok olmaya başlıyor. Milyonlarca çocuk var. Bütün çocuklar bizim, ille bizim doğurduğumuz değil.” Yurt dışında birçok ünlü evlat edinirken Türkiye’de de sayı artıyor.
Magazin dünyasından Nilüfer ve Esra Akkaya’nın evlat edindikleri çocuklarıyla mutlu bir yaşam sürdükleri biliniyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir