Zafer Mete Survivor’dan Diskalifiye Oldu! İşte O Görüntüler

Survivor 2016’nın dün akşam yayınlanan bölümünde Semih Öztürk ve Zafer Mete arasında önemli karar verildi ve Zafer Mete diskalifiye oldu.

Survivor’da yaşanan olayda, görüntülere bakarak kimin haklı kimin haksız olduğuna karar veren Acun Ilıcalı, Zafer Mete’nin diskalifiye olduğunu açıkladı.

HERKES GÖRÜNTÜLERİ MERAK EDİYORDU

Acun Ilıcalı, Semih- Zafer arasındaki olayın kamera görüntüleri olduğunu daha önce açıklamıştı. Adadaki ekip Semih–Zafer kavgasının her anını kayda aldı. Haliyle bu görüntüler büyük merak konusu oldu.

ACUN KARARI VERDİ GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI

Survivor’da Semih-Zafer kavgasının görüntülerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı’nın vermiş olduğu kararla yayınlanan görüntüler izleyenleri şaşırttı.

SEMİH ÜNLÜLER TAKIMINDA YARIŞACAK

Survivor’a damga vuran ve Zafer’in elenmesiyle sonuçlanan Semih – Zafer kavgası sonrasında Acun Ilıcalı Semih’in bundan sonra Ünlüler takımında yer alacağını açıkladı. Bu şok karardan sonra yarışmacılar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bundan sonra kesin olarak Gönüllüler takımında yer alan Semih, Ünlüler takımına geçerek yarışmaya burada devam edecek.