Arda Turan’a Berkay’dan bir şok daha!

Emirgan’da bir gece kulübünde kavga eden Arda Turan ve Berkay Şahin mahkemelik oldu.

Burnu kırıldığı için konserlerini iptal etmek zorunda kalan Berkay, 1 milyon lira zarara uğradı. Şarkıcının menajerlik şirketi de Arda Turan‘a dava açmak için düğmeye bastı
Futbolcu Arda Turan, iddialara göre 10 Ekim’de popçu Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e laf attı. Bununla da kalmayan Arda Turan, şarkıcının burnunu kırdı.
Özel hastanede ameliyat edilen Berkay ise önceki gün tedavisini tamamladı. Evine yollandı. Ancak bu durum şarkıcıya pahalıya patladı.
Saklambaç’ta yer alan habere göre; Berkay, bu ay boyunca 14 konser yapacaktı. Konser başına ise 70 bin lira alacaktı. Fakat sağlık durumu nedeniyle konserleri rafa kalkınca, zararı 1 milyonu TL’yi buldu.
Arda Turan’ı mahkemeye veren Berkay’ın ardından konser anlaşmalarından kar payı alan menajerlik şirketi de Arda’ya tazminat davası açmak için düğmeye bastı.
HAPİS VE TAZMİNAT CEZASI ALABİLİR
Hukukçular, futbolcu Arda Turan’ın 3.5 yıldan 11 yıla kadar hapis cezası alabileceğini söyledi.
BURAK YILMAZ’DAN ŞOK İDDİA
Arda-Berkay kavgası sırasında olay yerinde bulunan milli futbolcu Burak Yılmaz‘ın ifadeleri ortaya çıktı. Burak Yılmaz, Berkay’ın korumalarına ‘Silahımı getirin’ talimatı verdiğini iddia etti. Burak Yılmaz, “Arda sürekli yanımdaydı. Taciz olsa, böyle bir şey olmuş olsa ben kesinlikle görürdüm” dedi.