CHP Bergama Belediye Başkan Adayı Ziyaretlerine Başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. İdris Yavuzyılmaz adaylığının açıklanmasının ardından ilk olarak Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’i ziyaret etti. Seçim süreci, yapılacak çalışmalar ve Bergama’nın bir takım sorunlarının da konuşulduğu ve yaklaşık bir buçuk saat süren ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi. Görüşmede ayrıca Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Dr. İdris Yavuzyılmaz’ı tebrik ederek, bir buket çiçek takdim etti.

BERGAMA’DAN “BİRLİKTE ÇOK DAHA GÜÇLÜYÜZ” MESAJI

 

Cumhuriyet Halk Partisi Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. İdris Yavuzyılmaz adaylığının açıklanmasının ardından ilk olarak Bergama Belediye Başkanı  Mehmet Gönenç’i ziyaret etti. Seçim süreci, yapılacak çalışmalar ve Bergama’nın bir takım sorunlarının da konuşulduğu ve yaklaşık bir buçuk saat süren ziyarette birlik ve beraberlik mesajları verildi. Görüşmede ayrıca Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Dr. İdris Yavuzyılmaz’ı tebrik ederek, bir buket çiçek takdim etti.

 

“YAŞADIĞIMIZ KENTİN GÜZELLİKLERİNİ FARKINDAYIZ”

 

10 yıllık sürede Bergama Belediyesi’nin hayata geçirdiği projelerin kentin gelişimi için çok önemli olduğunu belirten Başkan Adayı Dr. İdris Yavuzyılmaz, “Yaşadığımız kentin güzelliklerinin ve özelliklerinin farkındayız. Bergama Belediyesi 10 yıllık dönemde birçok projeyi yaşama geçirerek kentimizin gelişimine çok büyük katkıda bulundu. Bizim de üzerimize düşen bu projelerin devamını getirmek daha iyilerini kentimize kazandırmak olacaktır. Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Gönenç’e çalışmalarından ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız, İlçe Teşkilatımız, partililerimiz ve vatandaşlarımızın da desteği ile 31 Mart’ta seçimleri kazanarak sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örneğiniİ Bergama’da gerçekleştireceğiz” dedi.