Doğru giyinerek göbeğinizi gizlemenin yolları**

Soğuk havalarda ne kadar kat kat giyinseniz de, vücudunuzda istemediğiniz alanların belli olmasını istemeyebilirsiniz. Özellikle göbeğinizin dış görünüşünüzü etkileyeceğini düşünebilirsiniz. Bu nedenle, sizin için göbeğinizi gizlemek için farklı birkaç moda hilelerini paylaştık. İşte giysilerinizinarkasına kilonuzu gizlemenin yolları…

Uzun gömlekler giyin 

Uzun ve bol gömlekler, istenmeyen fazlalıklarınızı kolaylıkla gizlemenize yardımcı olabilir. Bu tarz gömlekleri, farklı pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir durum var; çok geniş giysileri tercih etmemenizde fayda var. Bunlar sizi olduğunuzdan da kilolu ve geniş gösterebilir.

Koyu renk kıyafetler giyin

Genellikle, yapısı tıpa tıp aynı fakat renkleri farklı kıyafetler, onları giyen insanı farklı gösterir. Bu nedenle, siyah renk kıyafetler, her zaman iyi birer seçenektir.

Doğru kesim kıyafet seçin 

Bir diğer hile, kalçanızın karnınızı gizlemesi için daha geniş kesimli kıyafetler seçmektir. Buna ek olarak, kıyafeti tamamlamak adına vücut şeklinize uygun bir iç çamaşırı seçmek de çok ön

emlidir. Eğer sizi rahat ve iyi hissettiriyorsa, kemer bile giyebilirsiniz.

Düşük belli kot pantolon giymeyin

Göbeğinizi gizlemek için giyebileceğiniz en iyi seçenekler, yüksek veya orta belli kot pantolonlardır. Daha rahat hissetmenize ve vücudunuzu şekle sokmaya yardımcı olurlar.

 

Geniş kabanları tercih edin

Zarif bir görünüşün yanı sıra, geniş paltolar, altında olanı saklamaya çalışırken bireye mükemmel bir seçenek sağlar.

Duruş şekli ve tutum

Vücudunuz dik bir duruşla çok farklı görünebilir, çenenizi yukarıda tutun ve kim olduğunuzdan emin olun. Vücudunuzdan utanıyor ve kendinizi saklıyorsanız eğer endişeniz kendini gösterir. Aslında saklamaya çalıştığınız her şeyi dışa vurmuş olursunuz. Her zaman özgüvenle yürüyün.