Kıraç, 19 Mayıs Marşı’nı Yeniden Yorumladı, Herkesin Tüyleri Diken Diken Oldu

Ünlü şarkıcı Kıraç, 2014’te Muammer Sun tarafından bestelenen 19 Mayıs Marşı’nı yeniden yorumladı. Çektiği klibi Twitter’da paylaşan Kıraç yorumuyla tüyleri diken diken etti.

Ünlü şarkıcı  Kıraç,  19 Mayıs  Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için,  19 Mayıs Marşı’nı yeniden yorumlayıp klip çekti. Kilibi  Twitter hesabında paylaşan  Kıraç, yorumuyla herkesi mest etti.

TWİTTER KIRAÇ’IN 19 MAYIS MARŞI İLE YANKILANDI

Kıraç,  19 Mayıs Marşı’nı  Twitter’dan yayınlar yayınlamaz binlerce retweet ve beğeni aldı.  Twitter’da adeta  Kıraç’ın muhteşem yorumu yankılandı.

“MUSTAFA KEMAL’İM NE ZAMAN SENİ DÜŞÜNSEM TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUR”

Kıraç, şarkıyı  Youtube hesabından yayınlayıp şöyle yazdı: Mustafa Kemal’im! Ne zaman seni düşünüyor ve konuşuyor olsam (Örneğin; Özgürlük gibi, Bağımsızlık gibi!) tüylerim diken diken olur. Her bayram olduğu gibi yüreğim kabarır ve her anmada olduğu gibi hüznüm bulutlara varır. Mustafa Kemal’ im,  Atatürk’üm!.. Bugün  Anıtkabir’de yanında,  Bandırma Vapuru’nda,  Karadeniz’in hırçın dalgalarıyla  Sakarya’nın öksüz topraklarında, Meydanlarda, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında biz varız!.. Biz senin fidanların, dalların, yaprakların seni anıyor, Gençlik ve Spor Bayramı’mızı kutluyoruz! Mustafa Kemal’im! Yattığın yer ışıklarla dolsun. Ellerinden öperiz  Atatürk’üm!..