Mustafa Ceceli ‘Tuvana Türkay’la yakınlaştı’ iddiası

9 yıllık eşini boşayıp sevgilisi Selin İmer ile evleneceğini söyleyen Mustafa Ceceli’nin, evliyken de Tuvana Türkay’la yakınlaştığı iddiasına genç oyuncudan anında yalanlama geldi.

Eşi Sinem Ceceli’den boşandıktan 5 gün sonra sosyetik güzel Selin İmer’le samimi görüntüler veren ve evlilik kararı aldıklarını açıklayan  Mustafa Ceceli’nin, evliyken de oyuncu  Tuvana Türkay’la yakınlaştığı iddia edildi. Türkay ise “Böyle bir şey olmadı” diyerek iddiaları yalanladı.

İKİLİNİN YAKINLAŞMASI ŞARKILARLA BAŞLADI

Mustafa Ceceli, Türkay’ın sesini beğendi ve tanışma mesajı gönderdi. İkili Gezegen Mehmet’in programında ilk kez 1 Ocak 2015’te bir araya geldi. Türkay o programda yeni şarkısını seslendirdi. Ardından  Mustafa Ceceli,  Tuvana Türkay’ın ‘Ara Ne Olursun’ albümünün düzenlemesini yaptı. Ceceli ve Türkay’ın yolu geçtiğimiz şubatta da Beyaz Show’da kesişti. İkili, Ceceli’nin stüdyosunda sık sık buluşmaya başladı. Düet yaptı, hatta klip çekti. Ancak, yolları birden ayrıldı. Düet ile klip de rafa kalkmış oldu. Ayrılıklarının ardından hem  Mustafa Ceceli hem de  Tuvana Türkay sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi de bıraktı.

“İFTİRA ATANLARI ALLAH’A HAVALE EDİYORUM”

Çıkan haberlerin ardından  Tuvana Türkay,  Instagram sayfasında şöyle bir açıklama yaptı: Bugün hakkımda çıkan ‘ Mustafa Ceceli ile beraber miydi?’ türevi haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Kendisiyle DMC aracılığı ile ortak bir projede buluşmuş olup 2 şarkı için ortak bir çalışmamız olmuştur. Kendisinin iki şarkısına vokal yapmışımdır. Ve kendisi benim yapmış olduğum bestelerimin bir kaçının demo çalışmalarını yapmıştır. Tanışıklığımız bundan ibarettir. Benim bir ailem ve sevenlerim var. Şu mübarek Ramazan ayında bana iftira atanları Allah’a havale ediyorum. Ne beni, ne ailemi, ne de sevenlerimi üzmeye kimsenin hakkı yoktur.